GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 14533139
nr 1453 3139
Tallrikar
3 st, blåvitt porslin, bland annat 1700-tal. Diameter: 22-31 cm
Kondition: en med nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:11:00
200 kr